УВАГА ! Навчання в умовах карантину, інформація для учнів та батьків

Наказ № 21, 19.03.2020 Про організаційні заходи запобігання поширення коронавірусу

До уваги учнів та батьків.

Завдання для учнів на період карантину

Пам’ятка для батьків

«Правила організації роботи дитини за комп’ютером

з метою збереження її здоров’я»

• Допоможіть дитині підготуватися до онлайн-навчання технічно. Комп’ютер, доступ до мережі, сканер, принтер, мікрофон – мінімальні вимоги до початку занять. Вам знадобляться також папір формату А4 і кулькова ручка для виконання письмових робіт.
    • Перед початком роботи дитини самі ознайомтеся з особливостями сайту. Вивчіть характер комунікацій з вчителями, адміністрацією, класним керівником, технічною підтримкою.
    • Вивчіть хід проходження уроків, тем, ознайомтеся з книгою оцінок, графіком виконання завдань (розкладом).
    • Вивчіть вступну главу курсу кожного окремого вчителя, де вказані особливості оволодіння тим чи іншим предметом.
    • Складіть графік навчання на тиждень.

Як мотивувати учня на вивчення предмета

• Якщо ваша дитина добре знайома з комп’ютером і не відчуває труднощів комунікації онлайн, дайте її більше свободи. Дистанційна форма навчання може розкрити в дитині таланти самоорганізації. Адже вона не просто грає в «стрілялку» або бродить по мережі в пошуках цікавих для неї контактів, а зайнята серйозною справою. Дайте дитині відчути відповідальність!
    • Контролюйте дитину. Але робіть це тактовно. Відстежуйте час її роботи на сайті школи. Адміністрація і класний керівник теж бачать час, проведений вашою дитиною на сайті і хід просування за навчальним матеріалом. Вони намагаються своєчасно сигналізувати батькам про стан справ.
    • Слідкуйте за тим, щоб ваш учень не просиджував за комп’ютером з ранку до вечора без перепочинку. Після проходження кожного уроку, а то й частіше радимо проводити фізкультхвилинку
    • У разі, якщо дитина відчуває труднощі користувача, допоможіть її пристосуватися до продуктивної роботи з комп’ютером. Навчіть користуватися принтером і сканером. Адже якщо у дитини щось не виходить, це відбиває бажання вчитися. Пройдіть кілька уроків разом. Якщо у вас виникають питання або зауваження з приводу навчального матеріалу або його подачі, зв’яжіться, будь ласка, з адміністрацією за технічною підтримкою.
    • Простежте за комунікацією дитини і викладача. Незважаючи на те, що це дистанційна школа, такий контакт повинен стати обов’язковим.

Консультації з вчителями з приводу домашнього завдання на час карантину будуть проходити в он-лайн режимі за графіком:

Правила безпеки для дитини «16 питань, відповіді на які мають знати усі діти» http://simya.com.ua/16-pytan-vidpovidi-na-yaki-mayut-znaty-usi-dity/?fbclid=IwAR0UuSzDa1okgbNPw5nRzaFnFIjq58j-LnSnn_itEaTkU3Vf_8jaScXS4PA

«Карантиноправила від Наталії Гуркіної» https://www.youtube.com/watch?v=OapXnKq42Zo&fbclid=IwAR2FGEJjeY15ZbGbM7B9MXyPLvkUO02IRYtZXST8S1z2V6qXdkoBARn-oZI