Адміністрація

 

Директор санаторної школи №9

Куліш Валентина Іванівна

Закінчила Харківський державний університет імені О.М. Горького у 1966 році.
З 1982 року очолює педагогічний колектив школи-інтернату. Під її керівництвом планується, організовується та здійснюється лікувально-реабілітаційний та навчально-виховний процес.
Відмінник освіти України, має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «старший учитель». Заслужений працівник освіти України (1991 рік).
У своїй роботі застосовує сучасні досягнення педагогічної науки. Проявляє високий професіоналізм у керуванні навчальним закладом.
Під керівництвом Куліш В.І. колектив школи-інтернату неодноразово ставав переможцем обласних і Всеукраїнських конкурсів. Нагороджений дипломами за участь у Всеукраїнському проекті «Школа сприяння здоров`ю» (2006 рік), у Всеукраїнському превентивному проекті «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ/СНІДу у діяльності Шкіл, дружніх до дитини» ( 2014 рік).
Педагогічні та медичні працівники школи-інтернату досягли значних успіхів у навчально-виховній та реабілітаційній діяльності.
У 2013 році за рішенням Харківської регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів (20.06.2013, протокол №6),згідно з наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 20.06.2013 № 414 КЗ «Харківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9» Харківської обласної ради атестований з відзнакою (високий рівень).
За час керівництва навчальним закладом Куліш В.І. створила колектив однодумців, сприяє максимальному розкриттю потенціалу кожного співробітника.
Загальний педагогічний стаж – 50 років.

 

галя2

 

Заступник директора з навчальної роботи –
Чепелюк Галина Іванівна

Закінчила Харківський державний університет імені О.М. Горького у 1968 році.
З 1986 року працює заступником директора з навчально-виховної роботи.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, відмінник народної освіти України (1983 рік). Нагороджена медаллю «За трудовое отличие», 1986 рік, нагрудним знаком «О.А. Захаренко», 2009 рік.
Здійснює керівництво науково-методичною та науково-дослідницькою діяльністю навчального закладу. Творча, ініціативна, має високий рівень педагогічної майстерності. Активно впроваджує інноваційні освітні технології, форми та методи організації навчально-виховного процесу.
Педагогічний колектив нагороджений дипломами І ступеня за участь у ХУ Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій «Організація та зміст профільного навчання у старшій школі», «Школа сприяння здоров`ю – школа проти СНІДу» (2004 рік); дипломом ІІІ ступеня як учасник ХХІІ обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття. Інформатизація освіти Харківщини:досягнення та перспективи» (2011 рік).
Ефективно організовує роботу педагогічного колективу з обдарованими учнями, які захищають наукові роботі у МАНі, є призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Вимоглива, забезпечує високу результативність роботи. Приймає продумані, кваліфіковані професійні та управлінські рішення.
Загальний педагогічний стаж – 47 років.

ира2

Заступник директора з науково-методичної роботи-
Куліш Ірина Олександрівна

   Закінчила Харківський педагогічний інститут імені Г.С. Сковороди у 1991 році, магістратуру при Харківському педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди за спеціальністю «Управління навчальним закладом».

Має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «старший учитель».

Відмінник освіти України, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, 2003 р.

Організовує роботу щодо упровадження Всеукраїнських інноваційних проектів. Активний учасник Харківських обласних виставок педагогічних ідей та технологій. Автор збірки методичних рекомендацій керівникам шкіл-інтернатів «Удосконалення організаційно-педагогічної діяльності керівника загальноосвітнього навчального закладу», 2015 рік.

Загальний педагогічний стаж – 25 років.

03

Заступник директора з виховної роботи –
Семенець Антоніна Петрівна

 

Закінчила Харківський державний педагогічний інститут імені Г.С.Сковороди у 1981 році.

Заступником директора з виховної роботи працює з 1997 року. Має високу науково-методичну підготовку, забезпечує високий рівень організації виховного процесу, позакласної та позашкільної роботи з учнями.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України,               2004 р.. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України, 1999 р., нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 2015 р.

Здібний організатор, творча, ініціативна. Вміло організує педагогічний колектив на виконання різних завдань виховної роботи з учнями. Товариська, послідовна, досягає поставлених цілей. Здійснює керівництво методичним об`єднанням вихователів і класних керівників.

Працює над створенням у школі-інтернаті безпечних умов навчання і виховання учнів. Спрямовує зусилля кожної дитини на розвиток і реалізацію творчих здібностей і навичок. Діти – учасники обласних та Всеукраїнських творчих конкурсів та фестивалів. Відзначені дипломами за участь у 3-му Харківському конкурсі «Співучий соловейко», 2014 рік; за перемогу у фестивалі «Тепло сердець дитячих», 2010 рік; за участь у VI та VIII Міжнародних фестивалях дитячої творчості «Назустріч мрії», 2012 рік, 2014 рік.

Педагогічний колектив школи-інтернату нагороджений грамотою Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації як переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров`ю, 2006 р.; дипломом Дитячого фонду «Здоров`я через освіту» за участь у запровадженні Європейських стандартів превентивної освіти, 2014 рік.

Загальний педагогічний стаж – 41 рік.

11

 

Заступник директора з лікувальної роботи
Полухіна Ірина Іванівна

 

Закінчила у 1990 році Харківський державний медичний інститут за спеціальністю «педіатрія». За фахом лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії.

Значну увагу приділяє використанню сучасних підходів у лікуванні серцево-судинної системи учнів. Активно запроваджує сучасні форми і методи організації лікувально-реабілітаційного процесу. Здійснює індивідуальний підхід до кожного вихованця у лікуванні супутніх хвороб.

Загальний стаж роботи – 25 років.