Директор навчального закладу

Ротач Світлана Олександрівна

Заступник директора з навчальної роботи –
Чепелюк Галина Іванівна

Закінчила Харківський державний університет імені О.М. Горького у 1968 році.
З 1986 року працює заступником директора з навчально-виховної роботи.
Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, відмінник народної освіти України (1983 рік). Нагороджена медаллю «За трудовое отличие», 1986 рік, нагрудним знаком «О.А. Захаренко», 2009 рік.
Здійснює керівництво науково-методичною та науково-дослідницькою діяльністю навчального закладу. Творча, ініціативна, має високий рівень педагогічної майстерності. Активно впроваджує інноваційні освітні технології, форми та методи організації навчально-виховного процесу.
Педагогічний колектив нагороджений дипломами І ступеня за участь у ХУ Харківській обласній виставці-ярмарку педагогічних ідей та технологій «Організація та зміст профільного навчання у старшій школі», «Школа сприяння здоров`ю – школа проти СНІДу» (2004 рік); дипломом ІІІ ступеня як учасник ХХІІ обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття. Інформатизація освіти Харківщини:досягнення та перспективи» (2011 рік).
Ефективно організовує роботу педагогічного колективу з обдарованими учнями, які захищають наукові роботі у МАНі, є призерами ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
Вимоглива, забезпечує високу результативність роботи. Приймає продумані, кваліфіковані професійні та управлінські рішення.
Загальний педагогічний стаж – 50 років.

Заступник директора з виховної роботи –
Семенець Антоніна Петрівна

Закінчила Харківський державний педагогічний інститут імені Г.С.Сковороди у 1981 році.

Заступником директора з виховної роботи працює з 1997 року. Має високу науково-методичну підготовку, забезпечує високий рівень організації виховного процесу, позакласної та позашкільної роботи з учнями.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, відмінник освіти України,               2004 р.. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти України, 1999 р., нагрудним знаком «Василь Сухомлинський», 2015 р.

Здібний організатор, творча, ініціативна. Вміло організує педагогічний колектив на виконання різних завдань виховної роботи з учнями. Товариська, послідовна, досягає поставлених цілей. Здійснює керівництво методичним об`єднанням вихователів і класних керівників.

Працює над створенням у школі-інтернаті безпечних умов навчання і виховання учнів. Спрямовує зусилля кожної дитини на розвиток і реалізацію творчих здібностей і навичок. Діти – учасники обласних та Всеукраїнських творчих конкурсів та фестивалів. Відзначені дипломами за участь у 3-му Харківському конкурсі «Співучий соловейко», 2014 рік; за перемогу у фестивалі «Тепло сердець дитячих», 2010 рік; за участь у VI та VIII Міжнародних фестивалях дитячої творчості «Назустріч мрії», 2012 рік, 2014 рік.

Педагогічний колектив школи-інтернату нагороджений грамотою Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації як переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров`ю, 2006 р.; дипломом Дитячого фонду «Здоров`я через освіту» за участь у запровадженні Європейських стандартів превентивної освіти, 2014 рік.

Загальний педагогічний стаж – 41 рік.

Заступник директора з лікувальної роботи
Полухіна Ірина Іванівна

Закінчила у 1990 році Харківський державний медичний інститут за спеціальністю «педіатрія». За фахом лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії.

Значну увагу приділяє використанню сучасних підходів у лікуванні серцево-судинної системи учнів. Активно запроваджує сучасні форми і методи організації лікувально-реабілітаційного процесу. Здійснює індивідуальний підхід до кожного вихованця у лікуванні супутніх хвороб.

Загальний стаж роботи – 25 років.