Організація роботи учнівського самоврядування на 2021-2022 н.р.

Робота органів шкільного самоврядування займає значне місце в організації діяльності шкільного дитячого колективу, в розвитку ініціативи, активності, взаємодопомоги, уміння жити і діяти в колективі, реалізації творчих можливостей особистості .

Учнівський парламент діє на підставі Положення про організацію учнівського самоврядування. До нього потрапляють учні, які користуються авторитетом і довірою своїх однокласників.

На першому засіданні обирається голова учнівського парламенту та його заступник, які координують роботу 4 комісій. У 2021/2022 навчальному році головою учнівського парламенту обрано Костенко Анастасію,  заступником – Мандріч Єлизавету, секретарем – Бутову Анастасію.

Враховуючи традиції, особливості  діяльності санаторної школи, інтереси та запити учнів, складений  план роботи на навчальний рік, який корегується та доповнюється. Засідання парламенту проводяться 1-й,4-й четвер кожного місяця.

Наші задачі : робити шкільне життя яскравим, насиченим, цікавим, незабутнім; жити за законами милосердя, толерантності, справедливості ; виконувати обов ‘ язки учнів і захищати свої права та інтереси.

Ми прагнемо : щоб наша школа стала острівцем людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, а всі учні  засвоїли золоте правило: розум у голові, чесність у серці, здоров ´ я – у тілі.

Наше гасло: Ти ніколи не дізнаєшся, на що ти здатний, поки не спробуєш.

Навчальна комісія: Мандріч Єлизавета( 11 кл.), Коноваленко Карина( 11 кл.), Постникова Єва(9 кл.), Таран Вікторія(8-Б кл.), Щанова Дар’я(8-А кл.)

Члени навчальної комісії здійснюють рейди-перевірки готовності і відвідування учнями уроків та самопідготовок. Під керівництвом педагога-куратора Назаренка О.В. щомісячно підводяться підсумки навчальних досягнень по групах класів.

Аналіз навчальних досягнень учнів 5-11 класів за І семестр 2021/2022 навчального року показав наступне: найбільша кількість учнів, які  мають високий рівень знань,  у  9 класі – 3 учні; у 5, 11 класах- по 2 учні; у 6, 8-Б класах- по 1 учню.

Комісія дисципліни та порядку: Корнєва Маргарита(9 кл.), Марченко Кира(8-А кл.), Журба Євген(6 кл.), Нікітченко Артем(6 кл.). Куратор Гасан Є.Ю.

Комісія здійснює контроль за якістю чергування по їдальні, по поверхах навчального корпусу, за виконанням режиму дня закладу, дотримання учнями правил поведінки. Протягом І семестру мали місце випадки порушення правил поведінки  учнями 6, 7 класів.

Санітарна комісія: Криницька Єлизавета(9 кл.), Шаповалова Марія(7 кл.), Мулик Поліна(7 кл.). Куратор Полухіна І.І.

Комісія перевіряє санітарний стан і порядок класів і спалень, наявність змінного взуття і шкільної форми. Оцінка результатів узагальнюється в інформаційному листі.

Комісія дозвілля: Бутова Анастасія(9 кл.), Криницька Єлизавета(9 кл.), Мельник Софія(9 кл.), Поспелова Поліна(5 кл.), Каракулева Марія(5 кл.). Куратори  Кучерява І.В., Долженко І.В.

Члени комісії  дозвілля допомагають в організації виставок, в оформленні сцени для проведення свят, в оновленні матеріалів стенда «Шкільне життя» щодо діяльності учнівського парламенту та організації дозвілля учнів.

Беруть активну участь у підготовці і проведенні загальношкільних заходів: «Школа двері відчиняє, рік навчальний починає»;святкове вітання «Серце вчителя – вічний неспокій…»; квест «У пошуках Святого Миколая»;  новорічний ранок для молодших школярів «Новорічна подорож у Країну казок»; конкурсно-розважальна програма «Новорічний квест» для старшокласників та святкова дискотека.

Випущені святкові вітальні стіннівки та оформлені фотозони «Осінній вернісаж», «З Новим роком!»

З метою розвитку самоврядування у класах і школі, інтелектуального та творчого потенціалу дітей, створення умов для виявлення  і розвитку здібностей, формування активної життєвої позиції учнів у санаторній школі проводиться конкурс «Клас року». Згідно з Положенням журі щомісячно проводить експертну оцінку діяльності класів.

За підсумками І семестру 2021/2022 навчального року переможцями   конкурсу « Клас року» стали класні колективи 4-А класу, 4-Б класу, 5 класу, 9 класу.