Організація роботи учнівського самоврядування на 2023/2024 н.р.

Організація роботи учнівського самоврядування на 2023/2024 навчальний рік

Робота органів шкільного самоврядування займає значне місце в організації діяльності шкільного дитячого колективу, в розвитку ініціативи, активності, взаємодопомоги, уміння жити і діяти в колективі, реалізації творчих можливостей особистості .

Учнівський парламент діє на підставі Положення про організацію учнівського самоврядування. До нього потрапляють учні, які користуються авторитетом і довірою своїх однокласників.

На першому засіданні обирається голова учнівського парламенту та його заступник, які координують роботу 4 комісій. У 2023/2024 навчальному році головою учнівського парламенту обрано Бутову Анастасію,  заступником голови учнівського парламенту-Мельник Софію, секретарем – Постникову Єву.

Навчальна комісія

(куратор  Журавель Г.Г.)

Постникова Єва (11 кл.)

Кудряшов Арсеній (10-Б кл.)

Чен Єва (10-Б кл.)

Парахін Назар (8 кл.)

Кіншаков Іван (5 кл.)

Комісія дисципліни та порядку

(куратор Назаренко О.В.)

Корнєва Маргарита(11 кл.)

Замятін Руслан (10-А кл.)

Нікітченко Артем(8 кл.)

Демченко Сергій(7 кл.)

Селютін Іван (5 кл.)

Комісія дозвілля

(куратор Кучерява І.В.,

Долженко І.В.)

Мельник Софія (11 кл.)

Марченко Кира (10-А кл.)

Поспєлова Поліна(7 кл.)

Санітарна комісія

(куратор Полухіна І.І.)

Марусевич Ганна (9 кл.)

Шаповалова Марія (9 кл.)

Нестеренко Олександр(6 кл.)

Гриценко Владислав ( 6 кл.)

Творчий звіт комісій учнівського парламенту

17 січня 2024 року члени учнівського самоврядування випустили онлайн тематичну стіннівку, в якій підвели підсумки роботи комісій учнівського парламенту за І семестр 2023/2024 навчального року.

Обласна конференція лідерів учнівського самоврядування Харківської області.

25 листопада 2023 року Анастасія Бутова взяла участь на платформі ZOOM в обласній конференції  лідерів учнівського самоврядування «Голодомор – біль серця України» до 90 -х роковин Голодомору.

“Соціальні дії молоді та влади”

23 листопада 2023 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбувся тренінг у рамках проєкту “Соціальні дії молоді та влади”. Голова учнівського парламенту школи Анастасія Бутова взяла в ньому участь, отримала можливість ознайомитися з підходами GESI та проаналізувати сучасний стан захисту прав уразливих груп нашого суспільства.