Наші досягнення

УЧАСТЬ  У  МІЖНАРОДНОМУ  ЛІТЕРАТУРНОМУ  МАРАФОНІ  “МОЯ ЛЕСЯ УКРАЇНКА” ДО 150 – РІЧЧЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

 

Учениця 8 класу Криницька Єлизавета взяла участь в Європейському міжнародному фестивалі-конкурсі з вокалу «EVROPIAN REVOLUTION» та здобула диплом ІІ ступеня в номінації «Естрадний вокал».

Переможцем в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» є 1 учениця 9 класу.

Переможцем XIV Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» є учень 11 класу.

14.02.2020 року на загальношкільній лінійці сертификатами “Шкільний портал” нагороджені переможці щорічного Всеукраїнського пізнавального конкурсу “Я- Людина!”та учасники Міжнародних освітніх конкурсів “Олімпіс 2019-Осіння сесія”.

 

І щорічний Всеукраїнський пізнавальний конкурс

“Я – Людина!”

Результати 2019 року

ПІБ Клас Бал Місце
1 Луцук Ярослав 7 90 1
2 Костенко Анастасія 7 90 1
3 Тимоха Георгій 2 84 2
4 Черненко Максим 9 82 2
5 Білецька Ксенія 3 80 2
6 Нестеренко Роман 9 80 2
7 Франтовський Нікіта 5 75 2
8 Кононенко Єгор 2 69 3
9 Дрижаног Анна 8 68 3
10 Літвінов Олексій 8 57 3
11 Мулик Поліна 5 55 3

 

Тези пошукових робіт учнів санаторної школи №9 Сидоренка Андрія (11 клас),Мандріч Єлизавети (9 клас) представлені у збірці учасників обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», Харків – 2019 рік.

 

 

 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

17 жовтня 2019 року відбувся  обласний  фестиваль ораторського мистецтва за темою «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя», в якому взяла участь учениця 11-го класу Диковська Дар’я.

11 жовтня 2019 року відбулася конференція у ХНПУ ім. Г.Сковороди “Козацькі читання”. Виступ учня 11-го класу Сидоренка А.

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО 2019

2018-2019 навчальний рік

18 квітня 2019 року 9 учасниць гуртка “Мистецтво нашого народу” взяли участь у III Всеукраїнському екологічному форумі для школярів на базі національного технічного університету “ХПІ”, нагороджені дипломами і почесними призами.

11.04.2019 року  учень 8 класу  Єременко Денис взяв участь у ІІ етапі змагань Спартакіади “Повір у себе” з легкої атлетики серед дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та посів  1 місце з бігу на 60 метрів, 1 місце зі стрибків у довжину з місця, 1 місце з метання малого м’яча.

Результати Всеукраїнських інтернет-олімпіад «На урок»

Прізвище, ім’я учня

Інформатика Математика Основи здоров’я Англійська мова Історія
Бєсєда Дмитро І місце ІІІ місце ІІІ місце
Барков
Артем
Лактіна
Анна
ІІІ місце ІІІ місце
Кошева Софія ІІІ місце
Бурдига Наталія ІІІ місце
Романенко Богдан ІІІ місце
Мангушева Валерія ІІІ місце ІІІ місце

 

Результати участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2018/2019 навчальному році.

ІІІ місце у номінації “Українська мова та література” посіла учениця 10 класу Кузьменко Ольга (вчитель Кузьменко А.І.).

Результати участі учнів у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер – 2018”

5 клас
Кошева Софія 76 Відмінний результат
Назаренко Владислав 76 Відмінний результат
Кудряшов Арсеній 74 Відмінний результат
Бойко Микола 72 Відмінний результат
Золотько Денис 69 Відмінний результат
Бондаренко Максим 66 Добрий результат
Мячиков Максим 64 Добрий результат
Зубков Тимофій 63 Добрий результат
Розсоха Марк 63 Добрий результат
6 клас
Бутова Анастасія 89 Відмінний результат
Міхова Софія 85 Відмінний результат
Костенко Анастасія 84 Відмінний результат
Постникова Єва 83 Відмінний результат
Сєрікова Дар’я 82 Відмінний результат
Мельник Софія 79 Відмінний результат
Луцук Ярослав 78 Добрий результат
Бурдига Наталія 75 Добрий результат
8 клас
Мангушева Валерія 77 Добрий результат
Мандріч Єлизавета 70 Добрий результат
10 клас
Моргун Ярослав 86 Добрий результат

 

Переможці Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»-2018

Результати освітніх конкурсів
«Олімпіс 2018 – Осіння сесія»

Харківська загальноосвітня санаторна

школа-інтернат І-ІІІ ст. №9

Результати конкурсу з української мови і літератури

Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Білецька Ксенія 2 2 клас 80% II
2. Назаренко Владислав 5 5 клас 58%
3. Бойко Микола 5 5 клас 57%
4. Лактіна Анна 5 5 клас 57%
5. Бутова Анастасія 6 6 клас 70% 60% III
6. Мельник Софія 6 6 клас 65% 52%
7. Костенко Анастасія 6 6 клас 60%
8. Міхова Софія 6 6 клас 43%
9. Ходаковський Олександр 8 8 клас 73% 86% II
10. Черненко Максим 8 8 клас 70% 77% III

Результати конкурсу з англійської мови

Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Білецька Ксенія 2 2 клас 75% III
2. Назаренко Владислав 5 5 клас 82% 51% II
3. Бойко Микола 5 5 клас 59%
4. Білецький Павло 6 6 клас 63%
5. Мельник Софія 6 6 клас 33%
6. Ходаковський Олександр 8 8 клас 71% III
7. Черненко Максим 8 8 клас 63%

Результати конкурсу з математики

Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Білецька Ксенія 2 2 клас 90% 59% I
2. Назаренко Владислав 5 5 клас 65%
3. Бойко Микола 5 5 клас 60%
4. Розсоха Марк 5 5 клас 58%
5. Кульшанов Олег 5 5 клас 16%
6. Білецький Павло 6 6 клас 91% 92% I
7. Бутова Анастасія 6 6 клас 52%
8. Міхова Софія 6 6 клас 38%
9. Мельник Софія 6 6 клас 23%
10. Черненко Максим 8 8 клас 74% 63% III
11. Ходаковський Олександр 8 8 клас 69% 51%

Результати конкурсу з інформатики

Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Білецька Ксенія 2 2 клас 74% III
2. Назаренко Владислав 5 5 клас 83% 54% II
3. Бойко Микола 5 5 клас 72% III
4. Віднічук Марина 5 5 клас 61%
5. Новіков Іван-Пилип 5 5 клас 54%
6. Криницька Єлизавета 6 6 клас 79% III
7. Ходаковський Олександр 8 8 клас 86% 86% II
8. Черненко Максим 8 8 клас 77% 68% III

Результати конкурсу з біології та природознавства

Учень Клас Рівень Результат Випереджає1 Ступінь
1. Білецька Ксенія 2 2 клас 60%
2. Назаренко Владислав 5 5 клас 81% 51% II
3. Бойко Микола 5 5 клас 72% III
4. Бутова Анастасія 6 6 клас 93% 85% I
5. Костенко Анастасія 6 6 клас 89% 73% II
6. Криницька Єлизавета 6 6 клас 71% III
7. Міхова Софія 6 6 клас 66%
8. Корнєва Маргарита 6 6 клас 61%
9. Мельник Софія 6 6 клас 54%
10. Черненко Максим 8 8 клас 84% 80% II
11. Ходаковський Олександр 8 8 клас 74% 55% III

1 – «Випереджає» — скільки процентів учасників випереджає учень.

Дякуємо вчителям, які організували участь учнів в освітніх конкурсах «Олімпіс»:

Білецька Анастасія Володимирівна

Дякуємо вчителям, учні яких отримали дипломи:

Учитель Предмет
Білецька Анастасія Володимирівна Математика
Кузьменко Антоніна Іванівна Українська мова і література
Куліш Валентина Іванівна Математика
Куліш Ірина Олександрівна Математика
Куліш Ірина Олександрівна Українська мова і література
Куліш Ірина Олександрівна Біологія, природознавство
Назаренко Олег Володимирович Інформатика
Назаренко Олег Володимирович Біологія, природознавство
Полєжаєва Анна Юріївна Англійська мова
Самойлова Тетяна Йосипівна Біологія, природознавство
Шеманкова Олена Миколаївна Англійська мова

Керівництво школи-інтернату  отримало лист  подяку за активну участь закладу в організації і проведенні Всеукраїнської  дистанційної олімпіади « Всеосвіта Зима 2018-2019».

10 грудня 2018 року учні другого класу ( класний керівник Куліш І.О., вихователь  Детинич Н.В.) взяли участь у  Всеукраїнській шкільній дистанційній олімпіаді з української мови «Всеосвіта Зима 2018-2019».  І місце – 10, ІІ місце -3, ІІІ місце – 2,сертифікат учасника – 9 учнів. Всі діти відзначені дипломами і сертифікатами.

10

Шановна Куліш Валентина Іванівна!

Вітаємо, учні Вашої школи успішно пройшли конкурс «Екологічна грамотність»!

Педагог: Куліш Ірина Олександрівна.

Плекання інтересу школярів до науки – це багатосторонній процес. Він починається, перш за все, зі школи, освітнього середовища, в якому зростає дитина, а також – з підтримки мудрих педагогів та наставника-директора. Тому Вам, як директору школи, ми хочемо висловити окрему щиру подяку за підготовку навчального середовища для дітей, за участь Вашої школи у підготовці учнів до олімпіад, а також за її значний внесок в інтелектуальний розвиток українських школярів!

До наступного навчального року наш проект готує ще багато цікавих та оригінальних олімпіад, а також безліч приємних сюрпризів.

Ми дуже сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами та Вашим навчальним закладом. Бажаємо успіхів!

Дякуємо за те, що Ви з нами!

З повагою!

І. М. Литвиненко                                    Освітній проект “Всеосвіта”

Учні другого класу (класний керівник Куліш І.О., вихователь Детинич Н.В.) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечна дорога до школи» від освітнього проекту «Всеосвіта» та у Міжнародній дистанційній олімпіаді з української мови «Осінь-2018» (І місце-5 учнів, ІІ місце-8, ІІІ місце-2, сертифікат учасника-7 учнів).  Всі діти відзначені дипломами, а батьки учнів – листами подяки.

17 травня 2018 року – на загальношкільній лінійці відзначені грамотами та дипломами учні – переможці і призери ІІ-го, ІІІ-го етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, всеукраїнських, обласних, загальношкільних конкурсів

У березні 2018 року 12 учнів 5-7 класів школи-інтернату взяли участь в очному етапі Другого Всеукраїнського екологічного форуму для школярів, який відбувся на території НТУ «ХПІ». Всі діти були відзначені подяками та пам`ятними подарунками

Учні 5-9 класів школи-інтернату взяли участь у Міжнародному конкурсі із інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер». 12 учнів показали відмінний результат, 7 учнів– добрий. 32 учні 2-9 класів показали найкращі результати у УІІІ Міжнародній природознавчій грі «Геліантус». 18 учнів 2-4 класів отримали Диплом переможця в початковій школі

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відзначили Грамотою Бойка Миколу (4Б кл.) за перемогу (І місце) в обласній виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» в номінації «Креативний підхід і неповторність». 11 учнів 3-7 класів школи-інтернату нагороджені Грамотами за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Ліси для нащадків»

Участь в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції  «Птах року-2017»

КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відзначили Подякою пошукову групу 4Б класу за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської акції «День натураліста». Назаренко В., Черномаз Д., Кудь Т., Лактіна Г. (4Б) нагороджені Грамотами за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року-2017»

Участь у міському фестивалі «Натхнення»

Учні школи-інтернату відвідали к/з «Україна», де проходив міський фестиваль «Натхнення». У гала концерті взяв участь творчий колектив 5 класу «Мальвіна», який виконав хореографічну композицію «Ляльковий світ». Всі учасники заходу отримали дипломи та солодкі подарунки