Відкриття мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
- 22.10.2018
- Новини
- No Comments
18 жовтня 2018 – відбулося відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (5-11 класи).
18 жовтня 2018 – відбулося відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (5-11 класи).
17 жовтня 2018 – учень 10 класу Сидоренко Андрій взяв участь у фестивалі ораторського мистецтва за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний незнищенний дух народу».
19 жовтня 2018 – відбулися загальношкільні батьківські збори з порядком денним: Особливості лікувально-реабілітаційного процесу дітей в умовах санаторної школи-інтернату (Полухіна І.І.) Батьки як приклад наслідування для дітей (Плетньов Д.М.). Вибори шкільного батьківського комітету (Семенець А.П.).
15-19 жовтня 2018 – учні школи –інтернату взяли активну участь у проведенні щорічної сезонної акції по прибиранню пришкільних ділянок території «Зробимо шкільне подвір`я чистим».
12 жовтня 2018 – з учнями 1-11 класів проведені виховні години «На захисті миру в Україні» (до Дня Захисника України)
11 жовтня 2018 – з метою ознайомлення з тваринним світом та поглибленням знань про природу рідного краю, учні 5Б класу разом із вихователем Гасаном Є.Ю. здійснили поїздку до Екопарку Фельдмана
10 жовтня 2018 – відбувся плановий поглиблений медичний огляд учнів школи-інтернату лікарями-спеціалістами ОДКЛ №1
5 жовтня 2018– відбувся святковий концерт-вітання до Дня працівників освіти «Учителю! Вклоняємось доземно перед великим іменем твоїм».
28 вересня 2018 – згідно з річним планом роботи школи-інтернату проведено загальношкільну тематичну лінійку «Книга вчить, як на світі жить», яку підготували учні 2 класу разом з вихователем Детинич Н.В. та бібліотекарем школи-інтернату Чернопиською А.М.
25 вересня 2018 – для учнів та педагогів школи-інтернату проведено літературний семінар «В. О. Сухомлинський – людина великої любові і добра» (до 100-річчя з дня народження)