Педрада

11 січня 2020 року проведене засідання педради з порядком денним: Інформація про виконання рішень попередньої педради.  (Заступник директора з лікувальної роботи Полухіна І.І. ) Підвищення освітнього рівня учнів через упровадження міжпредметних зв’язків та формування життєвих компетентностей.  (Заступник директора з навчальної роботиЧепелюк Г.І.) Про стан навчання учнів 2-Б класу та їх рівень знань(вчитель Булатнікова Н.М.) (Заступники директора Чепелюк Г.І., Куліш І.О.)  Про роботу педагогічного колективу з попередження правопорушень в 2019 році.(Заступник директора з виховної роботи Семенець А.П.)   Про підсумки роботи педагогічного колективу з попередження дитячого травматизму в 2019 році. (Заступник директора з виховної роботи Семенець А.П.)